Bezpośrednio od
PRODUCENTA
Natychmiastowa wysyłka

Masz pytanie? Odpowiemy
(95) 742 75 57
Infolinia

Witaj

 

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Regulamin sklepu www.lawkiogrodowe.pl


Wstęp:

1. Sklep internetowy działa w Internecie pod adresem www.lawkiogrodowe.pl. Właścicielem jest firma Nortpol z siedzibą w Międzyrzeczu w województwie lubuskim przy ulicy Konstytucji 3 maja 16.

NIP: 596-149-70-91
REGON: 211261556
Nr wpisu do ewidencji: 06700

2. Regulamin określa zasady realizowania usług w sklepie internetowym

Oferowane usługi:

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż internetową towarów, znajdujących się w jego ofercie za pośrednictwem strony www.lawkiogrodowe.pl, poczty email lub telefonu.

2. Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem, a firmą Nortpol.

3. Wszelkie informacje o produktach zamieszczone na stronie www.lawkiogrodowe.pl, a zwłaszcza opisy, dane techniczne i użytkowe oraz ceny, stanowią zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 k.c., zgodnie z warunkami Regulaminu.

4. Ceny produktów umieszczone na stronie sklepu podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

5. Podane ceny nie obejmują kosztów dostawy towarów. Koszt dostarczenia przesyłki uzależniony  jest od wielkości i wagi paczki.

Pozostałe:

1. Sklep internetowy www.lawkiogrodowe.pl zastrzega sobie możliwość występowania błędów w opisach produktów, mimo przykładania dużej wagi do rzeczywistego odzwierciedlenia cech oraz wyglądu towaru. Zdjęcia produktów są przykładowe i służą prezentacji konkretnie wskazanych modeli.

2. Dane osobowe Klientów podawane podczas rejestracji są przetwarzane przez sklep wyłącznie w celu realizacji zamówień. Klient ma wgląd oraz prawo do poprawiania swoich danych.

3. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu w brzmieniu z dnia złożenia zamówienia oraz wyrażenie przez Klienta zgody na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu "Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną".
Płatności